Orbis w Rydze z ibisem

ibis Styles Ryga z 76 pokojami będzie pierwszym hotelem funkcjonującym pod tą marką na Łotwie. Hotel dołączy do Grupy Hotelowej Orbis 1 września, będzie trzecim obiektem Accoru w Rydze i szóstym w krajach nadbałtyckich.Hotelem zarządza spółka BS Hospitality Management. 3-gwiazdkowy ibis Styles Riga położony jest nad rzeką Dźwiną, w odległości kilkuminutowej jazdy tramwajem od Starego Miasta i dzielnicy biznesowej Rygi.

– Szukaliśmy możliwości rozwoju w segmencie ekonomicznym, wybraliśmy renomowaną międzynarodową sieć, dzięki której będziemy korzystać z kanałów rezerwacyjnych, programów lojalnościowych oraz wsparcia marketingowo-sprzedażowego, jakie zapewnia Accor i Orbis. Uważamy, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron – powiedział Mikhail Gitman, prezes SIA Karavella Plus, właściciela hotelu. To szósty hotel z portfolio Accoru w krajach nadbałtyckich, po trzech na Litwie (Novotel, ibis, ostatnio Mercure) i dwóch w Rydze (Mercure i umowa na uruchomienie Pullmana). W Polsce na razie działają dwa hotele pod tą elastyczną marką ekonomiczną w Gdyni Redzie i w Wałbrzychu, a umowy podpisano na kolejnych sześć (we Wrocławiu, Nowym Sączu, Białymstoku, Sosnowcu, Siedlcach i Grudziądzu), z których dwa pierwsze ruszyć mają jeszcze w tym

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *