Nowy manager Pałacu Bonerowskiego

Maria Zatoń objęła stanowisko managera Pałacu Bonerowskiego w Krakowie. Przez ostatnie lata pracowała jako kierownik ds. hotelowych, a następnie dyrektor hotelu Maksymilian w Krakowie. Wcześniej związana była m.in. z krakowskimi hotelami Royal i Novotel Bronowice.Oprócz studiów z zakresu turystyki, ukończyła podyplomowe studia z zakresu public relations oraz marketingu w internecie. W luksusowym Pałacu Bonerowskim odpowiedzialna jest za nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem obiektu oraz za sprzedaż. Pałac Bonerowski mieści się przy Rynku Głównym, w 500-letniej kamienicy wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dysponuje 16 pokojami i apartamentami, dwiema salami konferencyjnymi, włoską restauracją Milano Ristorante oraz cukiernią Ulala serwującą własne wypieki. Pałac w 2013 roku został wpisany do Przewodnika Michelin, należy do Wiesława Włodarskiego, założyciela i prezesa Grupy FoodCare, wcześniej działającej pod nazwą

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowy manager Pałacu Bonerowskiego

  1. Nie wiem skąd sie wzięła nazwa Pałac ? Ta kamienica nigdy pałacem nie była, a i teraz skadinąd pieknie wyremontowana troche odbiega od pałacu. To chyba nie kompleksy właściciela i jego rodziny. ? Bo wszystko można kupic ale pochodzenia to raczej nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *