Wojciech Łopaciński z misją dokoła świata

Po 10 latach zarządzania 4-gwiazdkowym hotelem Filmar w Toruniu Wojciech Łopaciński żegna się z tym miejscem pracy. Zaczyna nowy rozdział w życiu. Wyjeżdża z żoną i dwójką dzieci na roczną wyprawę dokoła świata. Będą autostopem z namiotem i plecakami podróżowali po wszystkich kontynentach z misją promującą rodzinę.

– Ten obiekt był moją pasją i źródłem wspaniałych zawodowych doświadczeń. Obsługa prezydentów, premierów i każdego gościa pozostają na zawsze w pamięci, a zdobyte wyróżnienia napełniają satysfakcją – żegna się Wojciech Łopaciński. Rodzinna wyprawa zaczyna się 15 czerwca w Gwatemali. Jej ideą jest zwrócenie uwagi na wartość rodziny jako podstawowego warunku rozwoju każdego społeczeństwa oraz promocja Polski. – Nasze dzieci będą miały prezentacje o Polsce i Toruniu w różnych szkołach świata. Nasza rodzinna ekspedycja została objęta m.in. patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Sportu i Turystyki, Ambasadora Ekwadoru, prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Wojewody i Marszałka Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Torunia. Relacje z naszych przygód będą dostępne za pośrednictwem partnerów medialnych: National Geographic, TVP3 Bydgoszcz, TV Da Vinci Learning, Radio GRA, Nowości, TVN i innych – mówi Wojciech Łopaciński. Nowym dyrektorem hotelu została Katarzyna Borawska, wieloletnia kierowniczka recepcji

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *