Krakowski Swing

W połowie października otwarty zostanie w Krakowie nowy 4-gwiazdkowy hotel Swing. Będzie to już 16 hotel tej kategorii w mieście. Swing oferować będzie 146 pokoi z 292 miejscami noclegowymi, restaurację na 360 osób serwującą dania z tradycji kulinarnych polskiego okresu międzywojennego nawiązujące do kuchni galicyjskiej i wiedeńskiej, trzy sale konferencyjne na 180 osób i Internet Caffe.
Na ostatnim, piętrze znajdzie się Retro Club, gdzie przy muzyce na żywo bawić się będzie mogło 60 osób. W części rekreacyjnej znajdzie się siłownia i SPA z sauną fińską, łaźnią parową z aromaterapią, ekran solny i zestaw do koloroterapii. Goście będą też mogli bezpłatnie korzystać z sąsiadującego bezpośrednio z hotelem Parku Wodnego, największego w Polsce. Dwuosobowy pokój kosztuje od 290 zł poza sezonem do 340 zł w sezonie. Hotel znajduje się w obrębie 40-hektarowego Centrum Komercyjnego Olsza. Inwestorem jest spółka Hotel Olsza należąca do krakowskiego dewelopera spółki Super Krak, do którego należy też Centrum Olsza.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *