Był Paradise, jest Grand Baltic

Sieć Hotel System otworzyła w Dźwirzynie k. Kołobrzegu Grand Baltic Hotel, który dysponuje promesą na obiekt 5-gwiazdkowy. Wybudowany w 2008 roku obiekt wcześniej funkcjonował pod nazwą Paradise Hotel, a Hotel System szukał dla niego międzynarodowej marki. Ostatecznie postanowił zmienić tylko nazwę i prowadzić go samodzielnie.
W Grand Baltic Hotel, znajdują się 133 pokoje, dwie restauracje, klub nocny i centrum konferencyjno-bankietowe o powierzchni ponad 300 mkw.W ramach części wellness & SPA hotel oferuje jacuzzi, saunę suchą, latonium - łaźnię kwiatową, siłownię i centrum fitness oraz prywatną plażę. Cena pokoju dwuosobowego wynosi od 495 zł poza sezonem do 810 zł w sezonie.
Hotel System, należący do krakowskiej firmy deweloperskiej Salwator, posiada obecnie pięć hoteli 2- i 3-gwiazdkowych w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Rozpoczął
też kilka lat temu inwestycje m.in. w Warszawie i Zakopanem, ale z powodu kłopotów finansowych nie może
ich dokończyć. Firma finansuje obiekty poprzez sprzedaż poszczególnych pokoi pojedynczym inwestorom.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *