Premium De Silva w Opolu

Pierwszy w sieci DeSilva hotel o standardzie 4-gwiazdkowym i pierwszy pod marką DeSilva Premium przyjmie gości 1 października 2014 roku w Opolu. DeSilva Premium Opole to zupełnie nowy obiekt hotelowy, zlokalizowany w ścisłym centrum. I siódmy hotel sieci DeSilva.

Zaoferuje 109 pokoi, restaurację z otwartą kuchnią, lobby barem oraz Whisky Lounge dla koneserów single malt whisky i markowych cygar. oje wyposażone są m.in. w indywidualnie sterowaną klimatyzację, kanapę lub rozkładaną sofę w części pokoi, lodówkę, sejf, WiFi i suszarkę. Obsługę konferencji i bankietów zapewni pięć sal o łącznej powierzchni 260 mkw. z elastyczną konfiguracją przestrzeni dzięki zastosowaniu ścian mobilnych. DeSilva to trzeci hotel sieciowy w Opolu, po uruchomionym kilka miesięcy wcześnej Best Western i Mercure. Spółka Hotele De Silva powstała w 2006 roku. Sieć dysponuje dziesięcioma obiektami w całej Polsce (własnymi i zarządzanymi, choć nie wszystkie to hotele) skupionymi pod markami DeSilva, DeSilva Inn, by DeSilva oraz najnowszej DeSilva Premium. W najbliższych planach spółki jest uruchomienie obiektu w Poznaniu w pierwszej połowie 2015

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *