Cottonina w fabryce bawełny

W XIX-wiecznej Willi Fabrykanta otoczonej lasami i górami w Świeradowie- Zdroju działa kompleks Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. W ramach swojej oferty wprowadził pierwsze w Polsce Mineralne SPA z zabiegami czerpiącym z bogactwa złóż mineralnych Gór Izerskich.W odrestaurowanych budynkach zabytkowej Willi, która była częścią XIX-wiecznej fabryki bawełny, mieści się niedawno powstały kompleks Cottonina Villa & Mineral SPA Resort z 58 pokojami. Rewitalizując to unikalne miejsce w regionie, Cottonina tchnęła w nie drugie życie, wykorzystując jego potencjał całkowicie na nowo. Pierwsze w Polsce Mineral SPA oferuje menu SPA z zabiegami opartymi na bogactwie złóż minerałów z Gór Izerskich oraz naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych produktach. Wśród oferowanych rytuałów są m.in. Izerska Łąka czy Z Ogrodów Królowej Bony, z których można skorzystać w sześciu gabinetach SPA.

Wszystkie rytuały proponowane przez Mineral SPA opracowane są według innowacyjnych formuł na bazie kosmetyków, których skład został oparty na unikalnych minerałach i naturalnych składnikach. Osobom zapracowanym oferuje ekspresowe 30-minutowe zabiegi. Do dyspozycji gości są również basen, sauny i jacuzzi. Autorskie menu restauracji opracowano w oparciu o sezonowe, regionalne produkty. W Cotton Clubie można spędzić wieczór przy jazzowej muzyce. Obiekt ma także rozbudowaną ofertę dla biznesu z salami konferencyjno-szkoleniowymi i usługami concierge dla klientów biznesowych, czyli profesjonalną opieką, która ma zapewnić wysoką jakość organizowanych spotkań, szkoleń i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *