Optymalizujemy koszty

6 października odbyło się kolejne szkolenie w ramach Akademii Hotelarza organizowanej przez magazyn „Hotelarz”. Od jesiennej sesji patronat merytoryczny nad AH objęła międzynarodowa firma consultingowo-doradcza Horwath HTL, prowadząca działalność w 40 krajach na całym świecie.


Podczas październikowego szkolenia „Optymalizujemy koszty w hotelu”, w którym udział wzięło blisko 40 uczestników (właściciele i dyrektorzy hoteli, inwestorzy, kadra kierownicza obiektów hotelarskich) pokazano, jak prostym sposobem można zmniejszyć koszty funkcjonowania swojego hotelu lub inwestycji w niego.
Janusz Mitulski z Horwath HTL omówił kwestię „Optymalizacja kosztów operacyjnych w hotelu” z omówieniem rodzaju kosztów hotelowych, podziałem na koszty stałe i zmienne oraz z rozbiciem kosztów na poszczególne sfery działalności hotelu jak np. chemia, pralnia, personel, mini-bary itp. Janusz Mitulski przedstawił też sposoby na „Optymalizację wydatków na marketing i reklamę” z uwzględnieniem przygotowania właściwego planu marketingowego, analizy rynku, źródeł prz

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *