Włoskie hurtownie dla polskich hotelarzy

CIS di Nola, największe hurtowe centrum handlowe w Europie, znajdujące się pod Neapolem, zaprezentowało swój Program Incoming 2009, który dla handlowców z polskich firm z sektora tekstylnego, odzieżowego, HORECA i wystroju wnętrz przewiduje organizację serii spotkań B2B z firmami z dystryktu CIS. Program zrealizowany we współpracy z Włoskim Instytutem Handlu Zagranicznego, przewiduje prezentację dystryktu CIS-Interporto, która odbędzie się 29 października w Warszawie, a w listopadzie wyjazd polskich handlowców do Neapolu w celu nawiązania bezpośrednich kontaktów z włoskimi firmami dostarczającymi wyposażenie do hoteli i restauracji. W skład CIS di Nola - Neapol, wchodzi około 300 firm włoskich, które zajmują się dystrybucją większości produktów "Made in Italy". Obrót roczny CIS, który wynosi 7-8 miliardów euro. Stanowi on tylko część całego dystryktu logistyczno-dystrybucyjnego, który tworzy 1000 firm zajmujących się również dystrybucją, logistyką, transportem, spedycją oraz usługami.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Włoskie hurtownie dla polskich hotelarzy

  1. dzień dobry , szukam maszyny,wałkownicy do produkcji makaronów . jesli macie państwo w katalogu to prosze wysłać mi inf na adres email. z powarzaniem
    Seremak Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *