Sukces Twojego SPA

Supernova Akademia SPA we współpracy z amerykańską firmą szkoleniowo-consultingową InSparation Managment po raz drugi zorganizowała warsztaty skierowane do kadry zarządzającej ośrodkami SPA "Sukces Twojego SPA". Warsztaty prowadziła światowej sławy ekspertka branży SPA - Dori Soukup.


Miały one na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych managerów, aby kierowane przez nich ośrodki przynosiły jak największe zyski, nawet w obliczu trudnej sytuacji ekonomicznej na świecie. W spotkaniu, które odbyło się w dniach 15-17 września w Hotelu Stok w Wiśle, uczestniczyło ponad trzydziestu managerów obiektów SPA & Wellness. Poruszonych zostało wiele tematów, z którymi liderzy borykają się na co dzień w swojej pracy. Jednym z ważniejszych, był problem z zarządzaniem personelem - w jaki sposób motywować ludzi do pracy, jak ich wynagradzać, jak rekrutować, tak by w zespole SPA znaleźli się najwyższej klasy specjaliści. Istotna okazała się kwestia zarządzania recepcją. W Polsce managerowie często jeszcze nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest to stanowisko i jak bardzo przychód SPA zależy od osoby, która zajmuje się obsługą recepcji. Kolejna edycja Supernova Akademia SPA odbędzie się jesienią przyszłego roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *