Nagrodzone wnętrza anioła

Wnętrza łódzkiego hotelu andel's, otwartego pół roku temu w dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego, wygrały w kategorii Adaptive Re-Use w 30. edycji konkursu Interiors Awards, organizowanego przez amerykański magazyn designerski "Contract".
W konkursie magazynu "Contract" każdego roku bierze udział kilkuset projektantów wnętrz z całego świata, którzy walczą o statuetki w piętnastu kategoriach. Wnętrza andel'sa, autorstwa londyńskiego duetu Jestico+Whiles, który zajmuje się aranżacją we wszystkich hotelach tej marki, charakteryzują się nowoczesnym i odważnym designem.


Żywe kolory, wśród których dominują czerwień i pomarańcz, oraz śmiałe kształty wraz z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi mają budować niepowtarzalną atmosferę, która jest składowym elementem marki andel's. Łódzki andel's jest czwartym hotelem tej designerskiej marki stworzonej przez Warimpex wspólnie z Vienna International. Określający się jako delux design hotel obiekt poddany został gruntownej rewitalizacji, zgodnie ze wskazówkami konserwatorskimi, ale zachował swój historyczny charakter. Znajduje się w nim 278 pokoi, basen na dachu, największa w Łodzi sala balowa, centrum konferencyjne na 800 osób oraz kilka nowoczesnych restauracji i kawiarni. Pierwszego andel'sa otwarto w 2007 roku w Pradze (nazwa oznacza po czesku: anioł).

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *