Dwudziestka Marriotta

Marriott świętuje rocznicę powstania pierwszego hotelu w dawnym Bloku Wschodnim - warszawskiego Marriotta, i 20-lecia upadku muru berlińskiego. Z tej okazji przygotował promocję Go East!, której motywem jest liczba 20.
Z jubileuszowego pakietu Go East! będzie można skorzystać od 30 października w pięciu hotelach: w Warszawie, Berlinie, Pradze, Budapeszcie i Bukareszcie.Pakiet ważny będzie do 20 marca 2010 roku i obejmuje m.in. 20-proc. zniżkę za najtańszy dostępny pokój, śniadanie i bilety wstępu do niektórych miejsc związanych z historią danego miasta i regionu: Muzeum Muru Berlińskiego przy Checkpoint Charlie w Berlinie, Muzeum Dom Terroru w Budapeszcie, Pałac Parlamentu w Bukareszcie, Muzeum Komunizmu w Pradze oraz Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie. W Warszawie pełen pakiet Go East! będzie obowiązywał nawet do 28 marca, obejmując: śniadanie dla dwojga, dwa 24-godzinne bilety na komunikację miejską, dwa bilety do Muzeum Powstania Warszawskiego, 20-proc. zniżki na jedzenie i napoje, 20-proc. zniżkę na kolejną noc. Ceny pakietu zaczynają się od 350 zł.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *