andel’s nagradzany

Łódzki andel's zdobył tytuł "Architecture of the Year" w kategorii "Przekształcenie Istniejącego Obiektu w Hotel" w konkursie European Hotel Design Award 2009. Jury składające się z architektów, designerów, właścicieli hoteli oraz przedstawicieli operatorów i deweloperów przyznało swoje nagrody po raz 12 w konkursie organizowanym przez brytyjski magazyn designerski "Sleeper".Otwarty pół roku temu w budynku po przędzalni Izraela Poznańskiego, andelŐs zdobył też nominację w kategorii "Interior Design of the Year. Lobby & Public Areas". Hotel został też wyróżniony w konkursie CIJ Award Poland przez magazyn rynku nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej "CIJ Journal" pierwszą nagrodą w kategoriach "Best Hotel Development" oraz "Best Development Overall". Wyróżniono przede wszystkim adaptację istniejącego, historycznego budynku na hotel oraz znakomity design. - Wartościowa architektura przyciąga klientów, czego wynikiem jest większa liczba rezerwacji hotelowych.


Dzięki znakomitemu designowi oraz architektom, cieszącym się międzynarodowym doświadczeniem i uznaniem, mogliśmy zaskoczyć kilkoma innowacyjnymi rozwiązaniami, ale przede wszystkim zaoferować indywidualizm - stwierdził Rudolf Tucek, dyrektor generalny austriackiego operatora hotelu Vienna International Hotelmanagement. Za projekt nowego hotelu odpowiedzialna była austriacko-polska pracownia OP-Architekten Andrzeja Orlińskiego i Wojciecha Popławskiego, a za wystrój wnętrz brytyjski zespół architektów Jestico + Whiles. - Hotel andel`s Łódź zalicza się do naszych najlepszych projektów pokazowych, ponieważ niezbyt często deweloper specjalizujący się w hotelach ma okazję łączyć stare z nowym w tak niezwykły sposób - powiedział po otrzymaniu wyróżnień Franz Jurkowitsch, dyrektor generalny spółki Warimpex, która jest właścicielem hotelu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *