Choice Hotels w Polsce

Sieć Hotel System podpisała umowę franczyzową z Choice Hotels International, jedną z największych sieci na świecie. Grand Baltic w Dźwirzynie o standardzie 5-gwiazdkowym będzie działał pod marką Clarion, a hotele w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach pod marką Quality.

Współpraca z siecią Choice sieci Hotel System stała się faktem, 11 stycznia staliśmy się częścią rodziny Choice Hotels na świecie na zasadzie umów franczyzowych - poinformowała HOTELARZA Monika űak, prezes zarządu Hotel System Management. Oficjalnie informacja ta zostanie ogłoszona podczas konferencji w Krakowie 2 marca. Hotele dostępne są już w systemie rezerwacyjnym Choice Hotels International.


Choice to druga na świecie sieć hotelarska pod względem liczby hoteli z ok. 6 tysiącami obiektów i szósta pod względem liczby pokoi (ok. 480 tys.). Posiada ona jedenaście marek, z których Clarion jest najbardziej ekskluzywną. Obecnie działa ponad 250 Clarionów. Grand Baltic w Dźwirzynie otwarty został oficjalnie w połowie ub. r. Dysponuje 130 pokojami, dwoma restauracjami, centrum konferencyjnym o pow. 300 mkw., centrum Wellness & SPA oraz prywatną plażą.


Z kolei Quality to jedna z najpopularniejszych marek średniego segmentu na świecie. Jest ich ponad tysiąc. W Polsce do tej sieci weszły wszystkie 2- i 3-gwiazdkowych obiekty Hotel Systemu działające w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i w Krakowie.
Sieć Hotel System została stworzona przez krakowskiego developera spółkę Salwator.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *