Wybrano Hotele Przyjazne Rodzinie

Hotel Galaxy w Krakowie – najlepszym hotelem miejskim dla rodziny, a Robert’s Lake Resort & SPA w Mikołajkach, Villa Hoff Wellness & SPA w Trzęsaczu i Kriston w Kristowie – najlepszymi hotelami na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Takie są wyniki 6. edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

Finał kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie odbył się 28 września w Warszawie. Rozdano certyfikaty dla 86 obiektów, które pozytywnie przeszły audyt w tegorocznej edycji oraz nagrody w postaci statuetek dla najlepszych obiektów w sześciu kategoriach. W tym roku po raz pierwszy oddzielnie oceniano hotele sieciowe. W kategorii Najlepszy hotel sieciowy – hotel miejski dla rodzin z dziećmi wygrał Agit Hotel Congress & SPA Best Western w Lublinie, a w kategorii Najlepszy hotel sieciowy – hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi Golden Tulip Międzyzdroje Residence w Międzyzdrojach. W kategorii Najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny przyznano trzy statuetki, ponieważ wszystkie trzy obiekty, podobnie jak w przypadku hoteli miejskich, zdobyły maksymalną liczbę [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.