VII Gremium Ekspertów Turystyki

W dniach 10-12 grudnia w Krakowie i Suchej Beskidzkiej odbędzie się VII Gremium Ekspertów Turystyki. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie branżowe, które przyciąga silną reprezentację wielu środowisk działających na rzecz rozwoju turystyki w Polsce. Tegoroczna tematyka wiodąca spotkania to „Wyzwania społeczno-ekonomiczne współczesnej turystyki”. „Hotelarz” jest patronem tego wydarzenia.

Organizatorami Gremium są Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej oraz Forum Turystyki Regionów. Tradycyjnie do udziału w konferencji zapraszani są uznawani przedstawiciele rządu, nauki, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji turystycznych oraz biznesu (m.in. hotelarze, szefowie biur turystycznych i informacji turystycznych). Przez trzy dni prawie 300 osób będzie dyskutowało o kondycji i przyszłości turystyki. W ramach Gremium odbędą się: konferencja naukowo- branżowa oraz branżowe warsztaty m.in. dla hotelarzy. Podczas Gremium poruszany będzie przede wszystkim temat turystyki w zintegrowanym systemie kwalifikacji (Sektorowe Ramy Kwalifikacji dla Turystyki), zarówn [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *