Pieniądze na promocję hotelu

Hotelarze w 2010 roku powinni się skoncentrować na promocji swojej oferty turystycznej,
m.in. ze względu na zbliżające się EURO 2012. Może im w tym pomóc działanie "Paszport do eksportu" realizowane w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Ponieważ hotelarze świadczą często usługi turystyki przyjazdowej, mają szanse ubiegać się o dofinansowanie, które może stanowić istotną część w hotelowym budżecie promocji. Warunkiem jest, aby w odpowiedni sposób uzasadnić chęć współpracy z partnerami zagranicznymi.
Działanie 6.1 PO IG ma na celu wzmocnienie pozycji polskiej gospodarki poprzez promocję Polski, jako atrakcyjnego partnera gospodarczego i miejsca nawiązywania wartościowych kontaktów handlowych, a także zwiększenie wielkości polskiego eksportu oraz liczby przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową.


Działanie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MSP rozpoczynających działalność eksportową lub potencjalnych eksporterów mających siedzibę w Polsce, a w przypadku osób fizycznych - mieszkających w Polsce. Działanie to ma pomóc przedsiębiorcom w zwiększeniu udziału eksportu w całkowitej sprzedaży, zintensyfikowaniu powiązań z zagranicznymi partnerami oraz w zwiększeniu rozpoznawalności marek handlowyc [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Jan Kordasiewicz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *