Nowości SPA

Nowa wizja leżanek SPA od NILOWłoska firma NIL O, europejski lider wyposażenia gabinetów kosmetycznych i SPA, wprowadziła na rynek innowacyjną kolekcję leżanek do zabiegów SPA m.in. z łóżkami LEGEND i VISION. Są to pierwsze na świecie leżanki SPA z podświetlaną podstawą oraz z wbudowanym ekranem LC D do prezentacji filmów relaksacyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu można zaaranżować niepowtarzalny nastrój w gabinecie. Obie leżanki są sterowane elektrycznie z pomocą czterech silników. Posiadają regulację wysokości oraz położenia materaca. Dodatkową nowością są zagłówki z regulowanymi podłokietnikami oraz możliwość wyboru koloru materaca, który dodatkowo może być wyposażony w technologię memory foam, czyli dopasowywanie się do kształtu ciała klienta. Wyłącznym dystrybutorem NILO w Polsce jest firma ForSpa.

Kosmetyki bio-mimetyczne SYNESIS ze specjalną dedykacją dla hoteluBio-mimetyka to najnowsza kategoria w kosmetologii – bada i obserwuje budowę oraz zasady działania natury i wykorzystuje jej rozwiązania oraz zachowania przenosząc je na nowoczesne rozwiązania techniczne. I tak obserwując budowę skóry skopiowano jej lipidy. Kosmetyki biomimetyczne SYNESIS to najnowsza i zarazem najbardziej naturalna pielęgnacja, jaką proponuje nowoczesna kosmetologia. Synesis – jako jedna z kilku firm kosmetycznych na świecie – zamyka swoje cenne receptury w specjalnym fioletowym szkle. Nie przepuszcza ono promieni UVB, dz [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *