Pierwsza pielęgnacja anti-aging z odmładzającym efektem RE-YOUTH, która przywróci młodzieńczy wygląd Twojej skóry.

Wykorzystując najnowsze technologie w badaniach nad procesem starzenia oraz wiedzę z zakresu dermatologii i genetyki naukowcy firmy BABOR opracowali innowacyjną linię kosmetyczną ReVersive o działaniu anti-aging z niezwykle skutecznym kompleksem RE-YOUTH. Skuteczność kompleksu RE-YOUTH jest efektem synergicznego działania czterech składników aktywnych: Telovitinu, Agicylu, Epocylu i Lumicolu, które wzajemnie się uzupełniają i błyskawicznie przywracają skórze młodzieńczy blask i promienność. Skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, jedwabiście miękka i zyskuje jednolity koloryt. W skład serii wchodzą: ReVersive anti-aging cream 50 ml Jedwabisty, 24-godzinny krem przywracający skórze gładkość, promienność i równomierny koloryt. ReVersive anti-aging cream rich 50 ml Bogaty, 24-godzinny krem do skóry suchej. Doskonale się wchłania, przywraca gładkość, promienność i równomierny koloryt cery. ReVersive anti-aging eye cream 15 ml Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu. Łatwo się wchłania nadając okolicom oczu natychmiastową gładkość i promienny wygląd. ReVersive anti-aging dual serum 4 x 10 ml Dwufazowe serum do pielęgnacji odmładzającej o unikatowej sile działania

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Pierwsza pielęgnacja anti-aging z odmładzającym efektem RE-YOUTH, która przywróci młodzieńczy wygląd Twojej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *