Geovita weszła do hotelu

Grupa Geovita, posiadająca 11 obiektów wypoczynkowych w górach i nad morzem, weszła na rynek hotelowy. W styczniu przejęła w zarządzanie 4-gwiazdkowy hotel Orient w Krakowie Geovita jest spółką założoną przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo do zarządzania jego bazą wypoczynkową.

Dysponuje ponad 1,3 tys. miejsc w 11 obiektach zlokalizowanych m.in. w Zakopanem, Wiśle, Krynicy Zdrój, Dębkach i Dźwirzynie. Oferuje w nich usługi w zakresie wypoczynku rodzinnego; dzieci i młodzieży; odnowy biologicznej i SPA, a także organizacji szkoleń i konferencji. Geovita od kilku lat prowadzi prace nad ujednoliceniem standardu wszystkich obiektów, inwestując w ich modernizację. W planach ma skategoryzowanie ich na poziomie co najmniej trzech gwiazdek. Orient jest własnością krakowskiej spółki Poszukiwania Nafty i Gazu. Położony w dzielnicy Czyżyny dysponuje 58 pokojami ze 114 miejscami w standardzie czterech gwiazdek i uzupełniającą ofertą 3-gwiazdkową z 23 pokojami na 50 miejsc. Oferuje też dwie restauracje, basen, jaccuzi i saunę.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *