Pierwszy BW Premier Collection w Szwecji

Sieć Best Western International ogłosiła, że pierwszy hotel nowej marki BW Premier Collection otwarty zostanie w szwedzkim Malmo. Będzie nim 68-pokojowy butikowy hotel Master Johan. BW Premier Collection to tzw. soft brand, skupiający wyselekcjonowane hotele najwyższej jakości.

Nie będą one oficjalnie członkami stowarzyszonymi w sieci Best Western, ale dostępne będą w systemie rezerwacyjnym na stronie www.bestwestern.com. Pomysł na tę markę polega na tym, aby zaoferować niezależnym hotelom w dużych miastach alternatywę w stosunku do online travel agents, dając jednocześnie podróżnym korzystającym ze strony Best Western więcej możliwości wyboru noclegu, w miastach gdzie marka nie jest wystarczająco reprezentowana. – Master Johan jest doskonałym przykładem typu hoteli, jakich oczekujemy pod tą marką: butikowy obiekt wyższej kategorii na jednym z głównym rynków w swoim kraju – powiedział David Kong, prezes Best Western

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *