Hotelarze Roku wybrani po raz pierwszy

18 listopada podczas gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria ogłoszeni zostali laureaci pierwszej edycji konkursu Hotelarz Roku 2014. W konkursie organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL wyłoniono zwycięzców w siedmiu kategoriach, w tym Hotelarzy 25-lecia.Prowadzący galę Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”, oraz Janusz Mitulski, partner w firmie doradczej Horwath HTL, podkreślali, że ambicją konkursu jest stworzenie najbardziej prestiżowej nagrody w polskiej branży hotelarskiej. – Na rynku jest wiele konkursów nagradzających hotele, brakowało dotąd wydarzenia, w którym doceniono by ludzi odpowiadających za sukces tych obiektów. Postanowiliśmy zapełnić tę lukę i stworzyć konkurs, w którym nagradzani są z imienia i nazwiska najlepsi profesjonaliści w branży – mówił Rafał Szubstarski. Wyboru laureatów spośród ponad 70 zgłoszonych kandydatów dokonała Kapituła pod przewodnictwem Ireneusza Węgłowskiego, prezesa IGHP i wiceprezesa Orbis SA. Kapituła składała się z 24 ekspertów hotelarskich – szefów sieci i organizacji branżowych, członków władz spółek hotelarskich, dyrektorów regionalnych, przedstawicieli portali rezerwacyjnych oraz specjalistów z poszczególnych obszarów hotelarstwa. Każdy z jurorów mógł oddać po jednym głosie w każdej z kategorii.

Hotelarzami Roku zostali:

Magdalena Mucha – dyrektor generalna Hilton Gdańsk, którą objęła tę funkcję we wrześniu 2009 roku, dziewięć miesięcy przed uruchomieniem hotelu i stworzyła jeden z najlepszych obiektów w Polsce, wielokrotnie nagradzany przez sieć Hilton Worldwide i samych gości. Hilton Gdańsk był też m.in. zwycięzcą naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2010”. Wcześniej przez 10 lat Magdalena Mucha zwią [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *