Sieciowy hotel w Suwałkach

W Suwałkach, gdzie na razie działa jeden hotel 2-gwiazdkowy, powstać ma 4-gwiazdkowy obiekt znanej marki kosztem 40 mln zł.


Hotel z 66 pokojami, SPA, dwoma restauracjami i kawiarnią powstanie z połączenia dwóch obecnie zrujnowanych kamienic, których właścicielem jest suwalski biznesmen Jan Ostrowski, szef Przedsiębiorstwa Obrotu Paliwami Ortus i kilku nieruchomości w mieście. Z kamienic pozostaną tylko ściany frontowe. Inwestycja zakończyć się ma na przełomie 2012 i 2013 roku. Według „Gazety Współczesnej” Ostrowski do inwestycji w Suwałkach zachęcił „jedną z najbardziej znanych sieci hotelarskich w Europie”. – Zgodnie z warunkami umowy, nie mogę na razie ujawniać nazwy. Zapewniam jednak, że to bardzo poważny kontrahent – powiedział dziennikowi. Według niego, przedstawiciele dokładnie zbadali rynek i uważają, że tego typu inwestycja na północno- -wschodnich krańcach Polski jest jak najbardziej opłacalna, gdyż m.in. blisko stąd jest do Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, a nawet Finlandii.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *