Best Western w Katowicach

W czerwcu ruszyć ma w Katowicach siódmy obiekt marki Best Western w Polsce. 4-gwiazdkowy Best Western Premier ulokowany przy granicy z Chorzowem i Siemianowicami zaoferuje 168 pokoi, centrum konferencyjne na 200 osób, Centrum Fitness oraz restaurację z kuchnią międzynarodową, ale z akcentami regionalnej kuchni śląskiej.


Goście będą mieli do dyspozycji bezpłatny internet WiFi, bibliotekę, punkty internetowe oraz parking dla samochodów osobowych i autokarów. Pokoje urządzono zgodnie z nowoczesnym designem. W trosce o bezpieczeństwo, w pokojach zastosowano ostrzegawcze, dźwiękowe systemy przeciwpożarowe i zraszacze wodne oraz zamki elektroniczne z podwójnym systemem zabezpieczeń. Do organizacji konferencji, przyjęć i bankietów przeznaczono cztery klimatyzowane sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 200 mkw. Centrum Fitness wyposażone jest w saunę suchą i parową oraz stacjonarne urządzenia aerobowe i wysiłkowe firmy Technogym. W sąsiadującym z hotelem parku goście znajdą ścieżki spacerowe oraz trasy do uprawiania joggingu, nordic-walkingu lub jazdy rowerem. Inwestor firma Le Havre Hotels przerobiła na luksusowy obiekt dawny hotel uniwersytecki. Docelowo ma to być duży kompleks, składający się z 13-kondygnacyjnego hotelu oraz przylegającego do niego budynku z apartamentami pod wynajem. Best Western będzie czwartym hotelem 4-gwiazdkowym w Katowicach, gdzie działają już Novotel, Qubus i uruchomiony dwa miesiące temu Angelo, a także 5-gwiazdkowy Monopol braci Likusów. W Chorzowie działa jeden hotel 4-gwiazdkowy Arsenal Palace. Katowicki hotel jest siódmym obiektem Best Western działającym w Polsce po Krakowie, Białymstoku, Białowieży, Wrocławiu, Zakopanem i Ożarowie Mazowieckim. Best Western jest największą marką hotelarską na świecie, pod którą działa ponad 3 tys. obiektów.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *