Hotele Grupy Satoria wprowadzają ofertę śniadań na wynos

Trzy hotele Grupy Satoria – Best Western Hotel Portos, Start hotel Atos i Start hotel Aramis - od 16 lutego wprowadzają nowy produkt w swojej gastronomii. Wszyscy goście hotelowi będą mogli skorzystać z opcji śniadań na wynos.
Fot. Stacja live cooking w hotelu Best Western Portos
Zasada jest bardzo prosta- klient otrzymuje pudełko, w które może zapakować sobie produkty i dania gotowe, które są dostępne podczas normalnego śniadania w hotelu. Śniadanie na wynos jest szczególnie atrakcyjne dla osób zapracowanych, które w swoim napiętym grafiku nie mają czasu na lunch na mieście oraz dla wszystkich którzy dbają o godziny swoich posiłków. Śniadania są dodatkowo płatne i kosztują odpowiednio w Best Western Portos- 25 zł, w Start Hotel Atos 20 zł, natomiast w Start Hotel Aramis 18 zł. - Mamy bardzo duży wybór świeżych warzyw i owoców, jogurtów i bakalii, które świetnie nadają się na drugie śniadanie, nawet dla dzieci oraz wybór pieczywa, sałatki, z których można skomponować pożywny lunch dla każdego z nas. – mówi Szef Kuchni w BEST WESTERN Hotel Portos – Pan Mariusz Banaśkiewicz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *