Holiday Inn w Łodzi szuka inwestora

W Łodzi na rogu ul. Piotrkowskiej i Radwańskiej powstaje 4-gwiazdkowy hotel pod marką Holiday Inn. Irlandzki inwestor poszukuje partnera na zakup połowy udziałów w spółce.


ht_2010_06-12.jpg


7-piętrowy hotel o powierzchni 7,2 tys. mkw. ukończony jest w 75 proc. w standardzie deweloperskim. Hotel ma oferować 130 pokoi, cztery apartamenty i sale konferencyjne o pow. 800 mkw. Irlandzki właściciel hotelu planował otwarcie obiektu pod koniec 2010 roku. Obecnie dla kontynuowania prac poszukuje partnera finansowego. Po wznowieniu prac na budowie, które zamarły ponad rok temu z powodu kryzysu finansowego, otwarcie hotelu może nastąpić w ciągu 6 miesięcy. Hotel powstaje od lat 90., w tym czasie kilkakrotnie zmieniali się inwestorzy, wśród których byli m.in. Siergiej Gawriłow, Sobiesław Zasada i spółka Best Western Prima, która postawiła szkielet budynku. Obecnie właścicielem obiektu jest spółka BW

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *