Orbis Gdynia i Posejdon Gdańsk zmieniają się w Mercure

Dwa z czterech ostatnich hoteli działających dotąd pod marką Orbis, zmieni wkrótce markę na Mercure. Mercure Gdynia Centrum Orbis Gdynia będzie pierwszym hotelem w tym roku, który zostanie wcielony w struktury marki Mercure i zmieni nazwę na Mercure Gdynia Centrum. Położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży, będzie świetną bazą noclegową dla tych, którzy przyjeżdżają na Wybrzeże w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Podczas trwających modernizacji hotel zmieni wygląd lobby, sal konferencyjnych oraz pokoi. Dla gości hotelowych, jak i mieszkańców miasta zostanie także otwarta restauracja Winestone, w której klienci znajdą smaczne, zdrowe jedzenie, regionalne specjalności oraz szeroki wybór win. Hotel rozpocznie swoją działalność pod marką Mercure pod koniec marca. Mercure Gdańsk Posejdon Drugi hotel, na którego fasadzie jeszcze przed wakacjami zawiśnie logo Mercure, to znany do tej pory Orbis Posejdon Gdańsk. Otoczony urokliwym ogrodem, znajduje się zaledwie 100 m od plaży. W jego okolicach są liczne ścieżki rowerowe, malownicze plaże oraz sopockie molo. Gości z pewnością zachwyci hotelowe Centrum SPA, w którym można znaleźć m.in. nowoczesny basen rekreacyjny z iluminacjami świetlnymi, saunę fińską i parową, siłownię oraz pokoje masażu. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z usług Mercure Gdańsk Posejdon już na początku maja br. „Marka Mercure jest największą siecią w kategorii hoteli klasy średniej w Polsce. Aktualnie dysponujemy 21. obiektami w kraju oraz po jednym na Litwie i Łotwie. Włączenie własnych hoteli marki Orbis do sieci Mercure jest zgodne z nową strategią przyjętą przez naszego partnera Accor. Oba obiekty doskonale łączą w sobie cechy hotelu biznesowego i turystycznego.” - mówi Joanna Świerkosz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Dystrybucji i Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich. Nowe obiekty zwiększające potencjał sieci W 2016 roku planowane jest włączenie do sieci kolejnych obiektów. Mercure to zdecydowanie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek hotelowych słynących z bardzo dobrej reputacji. Obiekty tej sieci znane są z umiejętnego czerpania wartości wprost z lokalnej tradycji i kultury. Z wyczuciem łączą nowoczesność z historycznym charakterem miejsca. Na działającą w 53 krajach sieć Mercure składają się średniej klasy obiekty, przede wszystkim 3- i 4-gwiazdkowe, położone w centrach miast, nad morzem lub w górach. Marka oferuje osobom podróżującym służbowo i turystycznie atrakcyjną alternatywę w porównaniu do innych sieci hotelowych i hoteli niezrzeszonych. Mercure jest jedyną marką, która łączy siłę międzynarodowej sieci ponad 700 obiektów z gwarancją standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności hoteli zakorzenionych w lokalnej społeczności.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Orbis Gdynia i Posejdon Gdańsk zmieniają się w Mercure

  1. NIE POLECAM !!!
    Uważnie sprawdzajcie rachunki za pobyt w hotelu i wyciągi z kart kredytowych. Spędziliśmy tam weekend majowy, nie zamawialiśmy, nie jedliśmy śniadań,a ZOSTALIŚMY OBCIĄŻENI KOSZTAMI !!! Czar prysł !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *