Hotel Gdańsk, bardziej Yachting

Butikowy hotel Gdańsk w zabytkowym spichlerzu nad gdańską mariną jachtową oddaje do użytku nową część hotelową, kontrastującą z historycznym budynkiem. W sierpniu 2010 roku otwarta zostanie nowa część hotelu – Yachting o nowoczesnym charakterze.


Bliskość mariny jachtowej stała się inspiracją do zaprojektowania wnętrz w stylu marynistycznym, dlatego w hotelu Gdańsk Yachting udostępnionych zostanie 36 pokoi o wystroju nawiązującym do tradycji żeglarskich. Będą to pokoje o nowoczesnym charakterze, w stylu nawiązującym do mariny dla osób lubiących prostotę, przejrzystość formy i tematykę morską. Łącznie Hotel Gdańsk oferował wtedy będzie 84 pokoje. Zajmujące całą najwyższą kondygnację hotelu Med-Spa ma stać się modnym adresem w Gdańsku dla dbających o siebie i młody wygląd ludzi. Największym atutem Med-Spa mają być ekskluzywnie wyposażone gabinety medycyny estetycznej, oferujące zabiegi przy użyciu najnowocześniejszej aparatury. W części gabinetowej Med-Spa znajdą się także gabinety kosmetyczne, w tym gabinet dla dwojga, salon fryzjerski oraz gabinet manicure i pedicure. W strefie relaksacyjnej znajdą się grota solno-lodowa oraz sauny fińska i parowa. Ośrodek oferował będzie też unikatowe zabiegi na bazie piwa warzonego we własnym minibrowarze. Hotel Gdańsk Yachting dysponował też będzie centrum konferencyjnym z czterema salami. Dzięki systemowi łączenia sal możliwe będzie zorganizowanie konferencji do 120 osób. Znajdująca się w hotelu Restauracja Brovarnia Gdańsk – z własnym minibrowarem, zdobyła właśnie tytuł Top Produktu 2010 na Pomorzu, w plebiscycie na łamach dziennika „Polska The Times Dziennik Bałtycki”.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *