Zdecyduj się na loft z Vast24!

Styl loftowy w skrócie to połączenie prostych form z elementami metalowymi oraz drewnianymi. Wnętrza o charakterze industrialnym czy właśnie loftowym stają się coraz bardziej popularne również w sferze lokali gastronomicznych. Bary, restauracje i kawiarnie coraz chętniej wybierają ten styl jako motyw przewodni wnętrza. Uzupełnieniem dopełniającym całość aranżacji są krzesła i stoły, które pokreślą charakter lokalu!Vast24 oferuje Państwu asortyment idealnie wpasowujący się w nurt loftowy. Nowością, która pojawiła się niedawno w sprzedaży są stoliki loftowe PARIS, które stanowią uzupełnienie świetnie znanych krzeseł PARIS inspirowanych TOLIX.

Co ważne, stoliki dostępne są w wielu kombinacjach. Możecie Państwo wybrać zarówno kształt stolika, jego wymiar, kolorystykę blatu i podstawy. Dzięki temu stworzony stół będzie stanowił idealny element podkreślający wystrój lokalu, przy tym będąc praktyczny meblem. Oferowane przez Vast24 blaty dostępne są w ponad 120 kolorach, w grubościach 28mm i 36mm.
Podstawa stołów PARIS została wykonana ze stali malowanej proszkowo. Użycie takiej metody gwarantuje podwyższoną odporność ramy na zarysowania i odpryski. Najpopularniejszym kolorem podstawy wybieranym przez klientów jest kolor czarny. Swoją popularność zawdzięcza uniwersalności, która pozwala dopasować stolik do większości lokali. Nie mniej jednak decydując się na zakup stolików PARIS warto zastanowić się nad wyborem innego koloru z palety 11 dostępnych.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli loftowych. Stoliki i krzesła PARIS znajdziecie Państwo na naszej stronie www.vast24.pl