Lubiana, Daisy

Kolekcję Daisy wyróżnia misternie dopracowane, reliefowe zdobienie, które przywodzi na myśl rozkwitającą stokrotkę. Wyjątkowe rzeźbienia idealnie komponują się z ponadczasową bielą polskiej porcelany. Daisy zachwyca nie tylko niecodzienną formą, ale także funkcjonalnością i praktycznością, dzięki czemu będzie idealnym towarzyszem każdego dnia – zarówno w domowej kuchni, jak i na restauracyjnych stołach. Porcelana z charakterystycznym reliefem nada wyjątkowego stylu i uroku każdej aranżacji. 

Kolekcja dostępna jest w wersji białej, dekorowanej złotem, bądź w niebieskiej odsłonie z kwiatowym akcentem: Daisy Biała, Daisy Złota Linia oraz Daisy Niebieska.

Daisy przeznaczone na wyposażenie restauracji, bądź hotelu można skompletować według potrzeb z pojedynczych elementów.  Dla klientów indywidualnych dostępny jest komplet obiadowo – kawowy, składający się z 30 części.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *