Premiera marki MedEstelle

W maju odbyła się uroczysta premiera nowej marki MedEstelle dostępnej w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i obiektach hotelowych typu SPA. Podczas premierowego spotkania goście mieli okazję poznać kosmetyki oraz markę, której ideą jest przełomowa Koncepcja Kosmeceutyków RSP™. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele prasy, obiektów hotelowych i Day SPA w Polsce oraz założycielki marki MedEstelle Jolanta Zwolińska oraz Małgorzata Chełkowska.

Marka MedEstelle to innowacyjna polska marka oferująca przełomowe Kosmeceutyki RSP™ do pielęgnacji domowej. Specjalistyczne formuły i kompetentne doradztwokosmetologiczne sprawiają, że marka idealnie zaspokaja wszelkie potrzeby każdego rodzaju skóry po zabiegach kosmetycznych i medestetycznych. Dzięki naukowemu zaawansowaniu perfekcyjnie wzmacnia ich działanie, przenosząc efekty na nieznany dotąd poziom. MedEstelle – pielęgnacja przyszłości spełniająca obietnicę o młodej, pięknej i zdrowej skórze.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *