Nowa sieć Heritage Hotels Poland

W marcu uruchomiony został program marketingowy Heritage Hotels Poland, skupiający 16 zabytkowych obiektów hotelarskich. Na jego czele stanął Jerzy Donimirski. Hotele oferowały będą m.in. 15 proc. rabatu gościom, którzy zarezerwują pobyt przez stronę heritagehotels.pl.

Operatorem programu została Fundacja Hotele Historyczne, założona w styczniu tego roku w Krakowie przez członków i sympatyków Stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce. Celem Fundacji jest rozwój sieciowego marketingu hoteli działających w obiektach zabytkowych. Jej prezesem został Jerzy Donimirski, który prowadzi sieć Hotele Donimirski składającą się z pięciu obiektów w Krakowie i podkrakowskiego Zamku Korzkiew, był też współzałożycielem i pierwszym prezesem w latach 2008- 2011 Stowarzyszenia HHP. – Historyczne hotele na całym świecie, a zwłaszcza w Europie, przyciągają wyjątkowego klienta, który poszukuje nie tylko komfortu i odpoczynku, ale również jest zainteresowany poznaniem kultury i historii danego kraju. Jesteśmy przekonani, że Polska ma sporo do zaoferowania. Nasi członkowie mają bogatą, różnorodną ofertę z bardzo dobrym poziomem serwisu. Z przyjemnością zauważamy, że także Polacy są zainteresowani naszymi usługami, które pozwalają gościom przenieść się na czas pobytu w inną epokę, w pewnym sensie dotknąć i posmakować czasów opisywanych np. przez Henryka Sienkiewicza czy Adama Mickiewicza – mówi Jerzy Donimirski. W programie Heritage Hotels Poland obok sześciu obiektów Hotele Donimirski (Gródek, Kościuszko, Maltański, Polski, Pugetów, Korzkiew) uczestniczą też Dwory Chotynia, Kaliszki, Kombornia i Prezydencki (w Zgłobicach) Pałace Tłokinia i Żaków, Zamek Lubliniec, Villa Elise (ze Stronia Śląskiego) oraz Grand Sal z

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *