Szef HRS Polska wiceprezesem HRS Group

Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska, od kwietnia obejmie funkcję wiceprezesa HRS Group odpowiedzialnego za produkt hotelowy (senior vice president hotel solutions). W ramach nowych zadań będzie odpowiadać za zarządzanie portfolio hotelowym, w którym znajduje się obecnie ponad 250 tys. hoteli w 190 krajach.

Związany jest z HRS od pięciu lat. Dotychczas jako dyrektor generalny HRS Polska odpowiedzialny był za region Europy Środkowej i Wschodniej. Pod jego kierownictwem HRS stał się drugą co do wielkości platformą rezerwacyjną na polskim rynku, a także liderem w segmencie korporacyjnym. Jest on również twórcą centrum developerskiego IT Solutions w Warszawie, wspierającego rozwój systemów oraz infrastruktury informatycznej HRS Group. Przed rozpoczęciem współpracy z HRS przez kilkanaście lat związany był z siecią Marriott International w Polsce, Wielkiej Brytanii, Grecji i Francji, pełniąc funkcje dyrektora sprzedaży i marketingu. Tobias Ragge, prezes zarządzający HRS Group: – Łukasz Dąbrowski dołączył do zespołu HRS pięć lat temu i w tym czasie dał się poznać jako niezwykle sprawny manager, którego zaangażowanie pozwoliło na wyraźną poprawę pozycji HRS w Polce oraz w regionie. Poszerzenie zespołu zarządzającego HRS o eksperta tak wysokiej klasy jak Łukasz pomoże nam w dalszym

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *