Internet satelitarny od ręki

Dla hoteli znajdujących się poza obszarami zabudowanymi, mających problemy z zapewnieniem dostępu do internetu, stworzona została usługa szerokopasmowego dostępu przez łącze satelitarne Tooway.

Usługa jest oferowana przez Eutelsat Broadband za pośrednictwem satelity Eutelsat KA-SAT 9E. Cały sprzęt, który trzeba zainstalować, to antena o średnicy talerza 77 cm oraz mały modem wewnątrz budynku. Technologia ta nie jest zależna od warunków atmosferycznych, zapewniając stałą prędkość transferu danych i siłę sygnału, gdyż w przypadku wystąpienia silnego wiatru, śnieżycy czy burzy nadajnik zwiększa swą moc, tak aby utrzymać odpowiednie parametry. Łącza satelitarne Tooway mogą być instalowane natychmiast po podpisaniu umowy, ich przepustowość zależna jest od abonamentu – do 22Mb/s (do 6Mb/s przy wysyłaniu danych), a najtańsze warianty kosztują 99 zł

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *