Hotel &Tourism Trends Poland 2015 w listopadzie

Tegoroczna edycja konferencji Hotel&Tourism Trends, organizowanej przez miesięcznik Hotelarz i firmę doradczą Horwath HTL, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Ubiegłoroczne wydarzenie zgromadziło ponad 300 przedstawicieli branży hotelowej i było największym tego typu wydarzeniem w naszej części Europy. Jednym ze sponsorów strategicznych wydarzenia, podobnie jak w poprzednich dwóch latach, będzie Grupa Orbis. Konferencja dedykowana jest właścicielom i kadrze zarządzającej hotelami, zarządom spółek operatorskich, przedstawicielom firm deweloperskich, a także dostawcom produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki. - Zdajemy sobie sprawę, że po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji konferencji Hotel Trends Poland oczekiwania branży i sponsorów względem organizowanego przez nas wydarzenia będą jeszcze większe. Jestem jednak przekonany, że w tym roku wspólnie z naszymi partnerami i dzięki wsparciu sponsorów będziemy mogli zaproponować branży hotelowej po raz kolejny wydarzenie na najwyższym europejskim poziomie, tak w Polsce potrzebne - powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy Hotelarza. Podczas dwóch dni w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi hotelarze, inwestorzy branży turystycznej oraz eksperci z kraju i zagranicy, którzy promować będą wspólny dialog, współdziałanie i wymianę wiedzy jako narzędzie umożliwiające przetwarzanie problemów w szanse, tworzenie innowacji, oraz rozwój branży. Podsumowaniem pierwszego dnia wydarzenia będzie wieczorna gala. - Cieszę się niezmiernie, że Horwath HTL ponownie będzie współorganizatorem tej największej imprezy dedykowanej hotelarzom - nie tylko w Polsce, ale Europie Środkowo-Centralnej. Wierzę, że w nadchodzącym forum wezmą udział przedstawiciele branży przynajmniej tak licznie, jak podczas jego ostatniej edycji. Jako organizatorzy dołożymy starań, aby wszyscy uczestnicy wyjechali z niej zadowoleni i z inspirującą wiedzą - powiedział Dariusz Futoma, dyrektor Horwath HTL.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotel &Tourism Trends Poland 2015 w listopadzie

  1. Świetna informacja, bardzo dobrze, że jednak nawet pomimo odejścia Janusza Mitulskiego będziecie kontynuować to wydarzenie.
    Bez dwóch zdań najlepsze w Polsce, można śmiało porównać do IHIF w Berlinie.
    Cieszę się i jestem przekonany że nie tylko ja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *