Wrocław: nowy hotel konferencyjny

W kwietniu 2011 roku we Wrocławiu ruszyć ma 4-gwiazdkowy Haston City Hotel w miejscu dotychczasowego 1-gwiazdkowego hotelu Irys. Będzie to obiekt konferencyjny z siedmioma salami łącznie na tysiąc osób.


Hotel, o którego przebudowie informowaliśmy w kwietniowym wydaniu HOTELARZA, usytuowany jest przy trasie wylotowej na Poznań. Nowy obiekt dysponować będzie 120 klimatyzowanymi pokojami z dostępem do internetu, w tym 10 apartamentami; salami konferencyjnymi od 60 do 600 osób o łącznej powierzchni ok. 1,3 tys. mkw., restauracją na 80 osób i lobby barem. W hotelu znajdzie się też mini SPA z saunami – suchą i parową, strefą wypoczynku, jacuzzi i gabinetami masażu. Haston stworzył już swój profil na Facebooku. Hotel usytuowany jest w sąsiedztwie Przedsiębiorstwa Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek, którego głównym akcjonariuszem jest Stanisław Han, jeden z najbogatszych Polaków. On też przez powiązane podmioty jest inwestorem Haston City Hotel. Hasco-Lek produkuje m.in. tabletki przeciwbólowe Ibuprom, syrop Tussipini i środek na potencję Penigra.


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Wrocław: nowy hotel konferencyjny

 1. Piekny hotel!bardzo mila atmosfera.Obiad byl przepyszny a kelnerzy obslugiwali perfekcyjnie.Kolekcja starych limuzyn imponujaca 🙂 Jedynie brak gosci w niedzielne popoludnie byl dla mnie niezrozumialy!!
  pozdrawiam
  Dorota

 2. Wyraźnie jest napisane, że hotel targetuje się jako konferencyjny. To i nie dziwota, że w weekend świeci pustkami. Ważne, żeby w tygodniu było pełno.

 3. byłem w zeszłym roku bardzo dobry hotel, polecam
  byłem z rodziną, 4gwiazdki z plusem, bardzo dobre materace
  w sumie to taki hilton tylko nazwa inna ale też chwytliwa
  nie jest w centrum ale to nawet lepiej bo przy wylotówce
  dobudowują centrum konferencyjne a może już dobudowali

 4. tylko chyba jeszcze części konferecnyjnej nie otworzyli, czyli to taki hotel konferencyjny bez części konferencyjnej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *