RT Monopol: jazzowe skrzydło

Krakowski hotel RT Monopol w październiku otwiera nowe skrzydło z 18 pokojami – RT Monopol Jazz. Po jego uruchomieniu 3-gwiazdkowy hotel dysponował będzie 93 pokojami.


Motywem przewodnim dominującym w pokojach i nowej części hotelu jest muzyka jazzowa. „Nowe skrzydło zostało zaprojektowane z myślą o gościach poszukujących niebanalnych i niezapomnianych wnętrz, którzy docenią awangardę i zupełnie nowe doznania estetyczne. Jedyna w swoim rodzaju kolorystyka pokoi (czarne, białe lub szare) w połączeniu z oryginalnym, nawiązującym do jazzu wystrojem wnętrz dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych”, informuje hotel. Nowe pokoje wyposażone są m.in. w klimatyzację, telewizory LCD i Wi-Fi. RT Monopol wraz z dwoma innymi krakowskimi obiektami RT Galicya i RT Regent został kupiony dwa lata temu przez warszawski PUHiT, do którego należą 3-gwiazkowe Felix i Portos oraz 1-gwiazdkowe Atos i Aramis w Warszawie. Od czasu zakupu PUHiT wyremontował pokoje i wymienił wyposażenie w krakowskich hotelach. Główne zmiany dotyczyły Monopolu, który jest największym obiektem w sieci RT Hotels. Wyremontowano restaurację Monopol, powiększono bazę konferencyjną, przygotowano pokoje o podwyższonym standardzie. PUHiT intensywnie inwestuje też w swoje warszawskie obiekty, zamierza również otworzyć hotel 4-gwiazdkowy.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *