Nominacje do World Travel Awards

Ogłoszone zostały nominacje dla polskich hoteli w 22. edycji konkursu World Travel Awards, nazywanego „turystycznym Oscarem”.

W plebiscycie głosują przedstawiciele branży turystycznej (biura podróży, agenci, organizatorzy podróży służbowych itp.) z całego świata. W kategorii „Najlepszy Hotel w Polsce” (Poland’s Leading Hotel 2015) nominowane zostały warszawskie: Bristol, Intercontinental, Sofitel Victoria, Westin i Le Regina oraz Narvil z Serocka i Arłamów (ubiegłoroczny zwycięzca). W kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy warszawskie hotele Hilton, Intercontinental (laureat z ubiegłego roku), Marriott i Regent oraz andel’s Łódź. W kategorii Najlepszy Hotel Butikowy: Copernicus (zwycięzca dwóch poprzednich edycji) i Centrum z Krakowa, Blow Up z Poznania i, po raz pierwszy, Tobaco Hotel z Łodzi, a w kategorii Najlepszy Apartament Hotelowy (Leading Hotel Suite) apartamenty prezydenckie w warszawskim Hiltonie, Marriocie, Westinie, Le Reginie i Apartament Paderewskiego w Bristolu, który wygrał poprzednią

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *