Baza ofert noclegowych

Grupa Hotelisko.pl uruchomiła serwis Hotelisko.pl – portal turystyczny skupiający oferty z całej Polski.


Serwis został podzielony na miejscowości turystyczne i regiony, dzięki czemu w łatwy sposób użytkownicy mogą znaleźć ofertę z wybranego zakresu. Portal skupia różne rodzaje obiektów hotelarskich, jak gospodarstwa agroturystyczne, motele, schroniska, pensjonaty czy pokoje gościnne. Oprócz podstawowych danych: informacji na temat ceny, dokładnego adresu i telefonów, formularza rezerwacyjnego i mapy lokalizacyjnej, internauci mogą również umieszczać w serwisie swoje opinie i oceny poszczególnych miejsc. W skład serwisów Grupy Hotelisko.pl wchodzą także mniejsze, regionalne portale. Są to m.in. takie strony jak Mikolajki24.pl czy Szklarska.biz, gdzie poza ofertami noclegowymi użytkownik może zapoznać się z atrakcjami turystycznymi, zabytkami architektury, galerią zdjęć i wszelkimi informacjami związanymi z danym miastem.


Właściciele ofert noclegowych prezentowanych w serwisach Grupy Hotelisko.pl mają do dyspozycji panel administracyjny, gdzie mogą zarządzać swoim obiektem. Wśród najważniejszych funkcji panelu można wymienić aktualizację wszelkich danych obiektu, pozycjonowanie obiektów na listach wyników na zasadzie aukcji, zakup usług reklamowych jak boksy reklamowe czy bannery, zarządzanie płatnościami i opłatami abonamentowymi, promowanie ofert specjalnych, jak last minute czy sylwester, wgląd do szczegółowych statystyk oglądalności itp.. Z serwisów Hoteliska.pl korzysta obecnie ok. 220 tys. użytkowników miesięcznie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *