Puro w Warszawie na Widoku

Kolejny hotel sieci Puro Hotels powstanie w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Widok 3/5/7. Nie jest jeszcze znana data rozpoczęcia inwestycji. Rozbudowany też zostanie Puro w Gdańsku na sąsiedniej działce.

Puro od dawna poszukiwało odpowiedniej lokalizacji pod hotel w Warszawie zgodnej z kryteriami sieci. Te zakładają, że hotele Puro mogą działać tylko w ścisłym centrum miasta, jednak, jak mówił w wywiadzie dla „Hotelarza” dwa lata temu Rune Askevold, dyrektor zarządzający Puro Hotels, „w Warszawie bardzo trudno jest znaleźć działkę dla hotelu średniej kategorii w ścisłym centrum za rozsądną cenę. A nie jesteśmy w stanie płacić za działki tyle co hotele 5-gwiazdkowe, dlatego musimy wykonać dużo więcej wysiłku, żeby znaleźć równie atrakcyjną lokalizację w dobrej cenie. W Warszawie jest to szczególnie trudne”. W końcu udało się taką znaleźć. Projekt architektoniczny warszawskiej inwestycji powierzono pracowni JEMS Architekci. Z kolei drugi etap Puro Hotel Gdańsk zaprojektuje pracownia KD Kozikowski Design, która zajmowała się też pierwszym hotelem w Gdańsku, uruchomionym w marcu tego roku. Obecnie w ramach sieci działają cztery hotele w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *