Hotel&Tourism Trends Poland 2015 pod Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

Współorganizowana przez miesięcznik Hotelarz i międzynarodową firmę doradczą Horwath HTL konferencja Hotel&Tourism Trends Poland otrzymała Patronat Honorowy Ministra Sportu i Turystyki, Pana Andrzeja Biernata. Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 24-25 listopada w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzenie trwać będzie dwa dni, a zwieńczeniem pierwszego dnia będzie uroczysta gala podczas której ogłoszeni zostaną laureaci w tegorocznej edycji konkursu Hotelarz Roku, wyróżniającego najskuteczniejszych menadżerów polskiego hotelarstwa. Pierwszy dzień to szereg inspirujących dyskusji liderów światowego i polskiego hotelarstwa. Drugi dzień to tak wysoko ocenione w roku ubiegłym narzędziowe panele tematyczne podczas których hotelarze podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia biznesu. Szczegóły dotyczące programu przedstawimy już niebawem. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest Grupa Hotelowa Orbis - największa sieć hoteli w Polsce i w Środkowo-Wschodniej Europie. Ubiegłoroczna edycja konferencji Hotel&Tourism Trends Poland była bezprecedensowym wydarzeniem na mapie branżowych imprez w naszym kraju. Wzięło w niej udział ponad 300 uczestników z 15 krajów, 74 moderatorów i panelistów, przeprowadzono 19. sesji tematycznych, a wydarzenie objęło sponsoringiem ponad 30 firm. Szczegóły już niebawem na www.hoteltrends.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotel&Tourism Trends Poland 2015 pod Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

  1. Super konferencja, bez dwóch zdań najlepsza w Polsce.Tylu znajomych ilu spotkałem tam w ubiegłym roku nie spotkałem w jednym miejscu nigdy wcześniej. Mam nadzieje że w tym roku też będzie tak grubo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *