Accor zmienia nazwę i rozszerza swoją platformę

Accor, strategiczny partner Orbisu, zmienia nazwę na AccorHotels i rozszerza zakres działania. Platforma rezerwacyjna AccorHotels.com będzie otwarta dla niezależnych hoteli oferując hotelarzom usługi z zakresu e-dystrybucji.

AccorHotels udostępni swoją platformę rezerwacyjną AccorHotels.com hotelom, które nie działają w żadnej sieci. Celem jest nawiązanie współpracy z ponad 10 tys. hoteli w 300 najważniejszych miastach świata, co oznaczało będzie trzykrotny wzrost liczby hoteli oferowanych na AccorHotels.com. Niezależne hotele, które będą zainteresowane umieszczeniem swojej oferty na platformie obok hoteli marek należących do Grupy Accor, zostaną wybrane na podstawie kryteriów takich jak lokalizacja, liczba pokoi i opinii gości. Nowa usługa gwarantuje im przejrzyste zasady ekspozycji oferty, dostęp do danych swoich klientów i konkurencyjne stawki prowizji. Inicjatywa ta jest uzupełnieniem propozycji rzygotowanej przez FastBooking, spółki przejętej przez Accor w kwietniu tego roku. AccorHotels oferuje teraz swoim partnerom szeroki zakres rozwiązań cyfrowych i technicznych, zapewnia im większe wsparcie gwarantując lepszą widoczność na stronach www, co przełożyć ma się na wzrost ich liczby rezerwacji

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *