Hotel Professionals powołuje nową strukturę

Firma doradcza Hotel Professionals prowadzona przez Aleksa Kloszewskiego stworzyła spółkę specjalizująca się w zarządzaniu hotelami Hotel Professionals Management Group.

S półka HPMG kieruje swoją ofertę zarówno do właścicieli nowo powstających obiektów hotelowych, jak i hoteli już istniejących, zlokalizowanych w dużych i średnich miastach. Wsparcie w zakresie zarządzania hotelami ma na celu optymalizację działalności obiektu oraz uzyskanie najwyższej możliwej rentowności inwestycji. Spółka oferuje również zarządzanie krótkoterminowe. – Otwarcie nowej spółki wynika z wyraźnego zapotrzebowania rynku na profesjonalne usługi w tym zakresie. Jestem dumny, że wraz moim zespołem doradców oraz wsparciem niekwestionowanych specjalistów w tej branży: Tomasza Pieniążka i Guya Simmonsa, mamy możliwość wyjścia naprzeciw potrzebom naszych dotychczasowych i przyszłych klientów – mówi Alex Kloszewski, prezes zarządu Hotel Professionals Management Group S.A. (czytaj też na str

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *