20 lat Logosa w Krakowie

3-gwiazdkowy hotel Logos w Krakowie należący do Biura Turystyki ZNP LogosTour w czerwcu obchodził swoje 20-lecie i stworzył na dziedzińcu Logos Patio. A w grudniu do czterech obiektów Logosa dołączyć ma kolejny w Zakopanem.

Obiekty sieci Logos działają w Warszawie, Gdańsku, Suwałkach i Krakowie, a obecnie budowany jest następny w Zakopanem. Hotel Logos w Krakowie jest najstarszym z nich. Powstał z przebudowanego budynku Domu Noclegowego ZNP. Posiada obecnie 49 pokoi. W ubiegłym roku odnotował 70 proc. obłożenia, z czego dwie trzecie stanowili obcokrajowcy. Przychód z dostępnego pokoju RevPAR w ubiegłym roku wyniósł 144 zł. Dobre wyniki finansowe pozwalają stale modernizować hotel. W ciągu ostatnich lat zainstalowano klimatyzację w budynku głównym, nową windę oraz wykonano m. in. przebudowę sal konferencyjnych. Przełom roku 2014/2015 był czasem kolejnych zmian. Przeprowadzono modernizację elewacji frontowej wraz z wymianą okien, a na dziedzińcu powstało patio, nazwane Logos Garden, z którego korzystać mogą również goście zewnętrzni

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *