Prezydent w Krynicy przyjazny dorosłym

Hotel Prezydent Medical & SPA Wellness w Krynicy- Zdroju stał się jednym z niewielu hoteli w Polsce całkowicie przyjaznych osobom dorosłym.

Informacja ta została na stałe dodana do logo hotelu. Na co dzień hotel Prezydent to miejsce, w którym mogą przebywać osoby powyżej 15 roku życia. Dla tych osób, które chcą skorzystać z obiektu w towarzystwie dzieci, hotel przygotował specjalne terminy rodzinnych pobytów: Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia, ferie zimowe i długie Weekendy. Poprzez wdrożenie nowej polityki oraz szeregu inicjatyw Prezydent chce zaoferować gościom unikalną atmosferę relaksu, której ciężko doświadczyć w innych miejscach. Goście mogą swobodnie korzystać z wielu udogodnień i atrakcji skierowanych dla osób dorosłych, w tym Ambasady Zdrowia i Urody SPA czy Clubu Muzycznego Jack’s Place. – Goście hotelu Prezydent Medical SPA & wellness są osobami, które oczekują atmosfery błogiego relaksu, aby oderwać się od codzienności – mówi Mariusz Domanus, dyrektor hotelu

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *