Orbis Magura zmienił się w ibis Styles Bielsko-Biała   OTWARCIA

Przedostatni hotel działający dotąd pod historyczną marką Orbis odszedł już do historii. 1 lipca Orbis Magura po gruntownej modernizacji zmienił nazwę na ibis Styles Bielsko-Biała. Ostatnim hotelem pod marką Orbisu pozostaje 289 pokojowy hotel we Wrocławiu, jednak tylko do przyszłego roku, kiedy zakończą się prace modernizacyjne związane z rebrandingiem obiektu pod markami ibis i Novotel. Wnętrza bielskiego ibisa inspirowane są światem Fiata 126p i latami świetności polskiego przemysłu samochodowego. Odnowiono również elewację, a koszt całej inwestycji wyniósł 1,5 mln PLN. Koncepcję modernizacji obiektu opracowała firma Tremend Sp. z o.o. Hotel dysponuje 133 pokojami, w tym także te przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym z nich znajduje się telewizor LCD z kanałami satelitarnymi i radiem oraz nieograniczony dostęp do WiFi. W cenę noclegu wliczone jest również śniadanie w formie bufetu. Nie ma dwóch takich samych hoteli ibis Styles na świecie, wszystkie posiadają wyjątkwy charakter i osobowość. Motywem przewodnim we wnętrzach hotelu ibis Styles Bielsko-Biała jest polski przemysł samochodowy nierozerwalnie niegdyś związany z mieszczącą się tu Fabryką Samochodów Małolitrażowych „Polmo” Bielsko-Biała, która od 6 czerwca 1973 produkowała legendę – Polskiego Fiata 126p. Inspiracje te znajdziemy na drzwiach pokoi hotelowych czy sal konferencyjnych. Nie zabrakło ich także w lobby utrzymanym w biało-srebrnej i czerwonej kolorystyce. Na ścianach natomiast goście znajdą grafiki przedstawiające te kultowe dla Polaków auta. „Hotel ibis Styles Bielsko-Biała znajduje się w doskonałej lokalizacji, umożliwiającej wygodne zwiedzanie malowniczych terenów Podbeskidzia, Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego” – zaznacza Monika Michałek, dyrektor hotelu. – „Podróż nie tylko w góry, ale również do źródeł polskiego przemysłu motoryzacyjnego można rozpocząć całą rodziną dzięki ofercie specjalnej. Jej częścią są wyjątkowe ceny na pokoje, ale również specjalnie urządzony kącik, gry i niespodzianki, a także dedykowane dla dzieci kanały telewizyjne. Dysponujemy również pięcioma kompletnie wyposażonymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 300m2. Jest to więc dobre miejsce na seminaria i spotkania biznesowe.” ibis Styles to marka hoteli ekonomicznych o wyjątkowych osobowościach i stylach, należąca do Accor, największego światowego operatora hotelowego, obecnego w 92 krajach, z siecią ponad 3 500 hoteli i 160 000 pracowników. Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach, w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Orbis Magura zmienił się w ibis Styles Bielsko-Biała

  1. Litości. Jak można w dzisiejszych czasach udostępnić niby wyremontowany obiekt z 21 calowymi telewizorami kineskopowymi! Żałosne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *