Hotel Arłamów refinansuje kredyt

Upper Finance Consulting pozyskał dla spółki Hotel Arłamów SA, właściciela hotelu Arłamów w Bieszczadach kredyt refinansowy w Banku Ochrony Środowiska SA w wysokości 84,5 mln zł oraz finansowanie obrotowe w wysokości 3,5 mln zł.
Hotel Arłamów
– Na etapie budowy hotel finansowany był przez konsorcjum banków w ramach kilku umów kredytowych – pozyskanie tego finansowania również pilotowane było przez Upper Finance. Uzyskany w BOŚ Bank SA kredyt zamyka okres inwestycyjny wprowadzając jednolite finansowanie całego obiektu – mówi Iwona Załuska, prezes Upper Finance Consulting. Hotel Arłamów to oddany do użytku z końcem 2013 roku turystyczny kompleks w Bieszczadach. Za komuny działał tu luksusowy strzeżony ośrodek dla najwyższej nomenklatury oraz dostojników z bratnich krajów. Po rozbudowie i kompleksowej modernizacji powstał tu jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Posce dysponujący ogromnym zapleczem rekreacyjnym, w tym m.in. boiskami do piłki nożnej, koszykówki, tenisa, placami zabaw, stokiem narciarskim, salami gimnastycznymi, ścianką wspinaczkową, strzelnicą, a nawet własnym asfaltowym lotniskiem. Sam hotel oddaje do dyspozycji gości 197 pokoi i 16 apartamentów, w tym 2 prezydenckie. Hotel Arłamów jest także zwycięzcą ubiegłorocznej edycji konkursu "Hotel z Pomysłem".

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *