Piłkarze Juventusu wybrali Hotel Gdańsk

Piłkarze mistrza Włoch – klubu Juventus Turyn FC, który rozegra Super Mecz na gdańskim stadionie, zatrzymają się w butikowym Hotelu Gdańsk.
Hotel Gdańsk
Hotel Gdańsk ze względu na położenie w sercu miasta oraz najwyższy standard usług wybierany jest często przez znanych gości nocujących w Trójmieście. Gościli w nim najlepsi piłkarze świata, Mistrzowie Europy – drużyna Hiszpanii podczas EURO 2012 oraz piłkarze FC Barcelony. Teraz zamieszkają w nim również mistrzowie Włoch - piłkarze Juventusu Turyn, finaliści Ligi Mistrzów. Drużyna zamieszka w specjalnej wydzielonej części Yachting Hotelu Gdańsk, dostępnej wyłącznie dla drużyny. W czasie pobytu piłkarze będą korzystali z ekskluzywnego Med Spa oraz nowoczesnego centrum konferencyjnego, gdzie odbędzie się odprawa drużyny z trenerem. Posiłki będą serwowane w specjalnie przygotowanej sali bankietowej. Szef kuchni hotelu przygotuje dla zawodników lokalne specjały – kuchni polskiej i włoskiej. Butikowy kompleks Hotel Gdańsk z własnym mini browarem obejmuje dwie części – zabytkowy Spichrz z XVIII wieku oraz część Yachting z pokojami w nowoczesnym stylu marynistycznym, a także Med Spa, nowoczesne centrum konferencyjne z kawiarnią, restaurację i Brovarnię.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *