Pięciogwiazdkowy Heron przyjmuje już gości   OTWARCIA

5-gwiazdkowy hotel Heron z 80 pokojami, salami konferencyjnymi na 300 osób, dwoma basenami i własną mariną ruszył nad Jeziorem Rożnowskim koło Nowego Sącza.
Hotel Heron
Inwestorem jest firma Wiśniowski, producent bram garażowych i ogrodzeń. Hotel położony jest w gminie Gródek nad Dunajcem. Oprócz mariny hotel posiada też promenadę wzdłuż nabrzeża. W Heronie znajduje się restauracja a la carte, restauracja przy promenadzie nad wodą, lobby bar i klub nocny. Do dyspozycji gości jest też strefa SPA & Sport oraz baseny wewnętrzny i zewnętrzny z widokiem na jezioro. Projekt hotelu przygotowała pracownia architektoniczna Loesch z Nowego Sącza. Dyrektorem generalnym hotelu jest Michał Kumala, wcześniej m.in. dyrektor generalny hotelu Mercure Patria w Wiśle. Inwestorem jest firma Wiśniowski, obecna na rynku od 25 lat i zatrudniająca ponad tysiąc pracowników. Należy ona do Andrzeja Wiśniowskiego, jednego z najbogatszych przedsiębiorców na Sądecczyźnie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *