Ceny hoteli w sierpniu mocno w górę

Średnie ceny pokoi hotelowych w sierpniu wzrosły w porównaniu z rokiem ubiegłym w niemal wszystkich największych miastach w Polsce - wynika z analizy cen przygotowanej przez porównywarkę Trivago.pl
Najdroższe w sierpniu są Międzyzdroje, w tle widoczny hotel Amber Baltic
Najdroższe pokoje hotelowe w wysokim sezonie oferują hotele z Międzyzdrojów, gdzie średnia cena wzrosła aż o 20% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Niewiele tańsze są hotele w tradycyjnie najdroższym Sopocie, niewiele niższe stawki proponują także hotele w Kołobrzegu. Dwucyfrowe wzrosty średniej ceny odnotowują także obiekty w Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Wśród destynacji turystycznych najwyższy wzrost średniej ceny, bo aż 30% wykazują obiekty w Ustce. O ile hotelarze miejscowościach nadmorskich mogą się cieszyć ze wzrostu cen w tym roku, to nie wszystkie hotele w górach i na mazurach wykazują podobny trend. Bardzo wyraźny, bo aż 14% spadek średniej ceny wykazały obiekty w Świeradowie-Zdroju i Krynicy.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.